ISSIMO GRATZI NEVRESIM TAKIMI - KEŞOĞLU - BEHİYE HOME - KAYSERİ

İçeriğe gitISSIMO GRATZI 300TC NEVRESİM TAKIMI

%100 Pamuk

Çift Kişilik nevresim takımı:
Nevresim: 200*220
Çarşaf: 260*270
Yastık Kılıfı: 50*70 (2 adet) + 50*70+5 (Oxford 2 adet)-Ürünlerimiz fermuarlıdır. Fermuar sonuna kadar açıldığı için nevresim kolayca kılıfına geçirilmektedir.
100% Pamuk konforunu en ince, yumuşak, zarif ve doğal haliyle uykunuzla buluşturuyoruz.  
100% Türk Pamuğuyla üretilen Issimo Jakarlı Saten koleksiyonu ipliğin en ince formlarından biri olan “60/1Ne” ipliklerden, yüksek sıklık ile (300TC/ 120Tel) dokunarak şekillenmektedir.
Desenlerini dokuma aşamasında tezgah üzerinde alan bu Jakarlı ürünler, tıpkı geleneksel yöntemlerde olduğu gibi; önce ipliğin boyanması ve sonrasında kumaşın dokunması ile hayat bulur. İplik boya ürünler dokunduktan sonra sadece yıkanmakta ve sizlerle buluşmaktadır. Boya ve baskı işlemine maruz kalmayan kumaşlardan meydana gelen İssimo Jakarlı Nevresim Takımları  doğal, ipeksi bir yumuşaklık ile sizleri sarar, hava geçirgenliğinin yüksek olması nedeni ile de hoş bir serinlik içinde uyumanızı sağlar.
Fermuarlı Nevresim: Hayatın her saniyesinde kalite ve kolaylık arayan İssimo, nevresimlerini uzun ömürlü fermuarlarla sunmaktadır. Nevresimin uç kısmında boydan boya yer alan fermuar sayesinde nevresimleri değiştirmek çok kolay bir işlem haline dönüşür.
BİZİ TAKİP EDİN
İçeriğe dön