ISSIMO HOME - KEŞOĞLU - BEHİYE HOME - KAYSERİ

İçeriğe git
Günlük yaşantımızda sık sık kullandığımız nevresim takımları için kullanılan birçok tanım var. Kafa karıştıran bu tanımları sizler için açıklayarak kafa karışlığını ortadan kaldırıyoruz.

300TC DİJİTAL BASKI SATEN

Türk Pamuğu ile üretilen 300TC Saten Nevresim Takımları, ipliğin en ince formlarından biri olan “60/1 Ne” ipliklerden, yüksek sıklık ile (300TC/ 120Tel) dokunarak şekillenmektedir. Eşsiz desenlerimizi ortaya çıkarmak için kullandığımız DİJİTAL BASKI tekniği ile renklerin geçişkenliğini, kumaştaki ekstra parlaklığı ve incecik kumaşın hava geçirgenliği sayesinde ferah bir uykuyu hissedin.


ISSIMO TENCEL
 
Kayın ağacından üretilen Tencel elyafı botanic kökenlidir. Tencel elyafın prüzsüz yüzeyi nemi pamuktan daha etkin şekilde emerek vücudunuza gece boyunca hoş bir serinlik ve kuruluk hissi verir. Nemi etkin bir şekilde emmesi kumaşta bakteri oluşumuna izin vermediği için kumaşa doğal bir anti-bakteriel özellik katar. İpeksi yumuşaklığı, doğal parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile uykunuzun ve hayatınızın kalitesini artırır
300TC İPLİK BOYA JAKARLI SATEN

 
“60/1 Ne” ipliklerden, yüksek sıklık ile (300TC/ 120Tel) dokunarak üretilen bu ürünler desenlerini dokuma aşamasında tegah üzerinde alarak tıpkı geleneksel yöntemlerde olduğu gibi; önce ipliğin boyanması ve sonrasında kumaşın dokunması ile hayat bulur. Dokuma aşamasından sonra ürünler sadece yıkanmakta ve sizlerle buluşmaktadır. Boya ve baskı işlemine maruz kalmayan kumaşlardan meydana gelen İssimo İplik Boya Jakarlı Nevresim Takımları doğal, ipeksi bir yumuşaklık ile sizleri sarar, hava gecirkenliğinin yüksek olması nedeni ile de hoş bir serinlik içinde uyumanızı sağlar.
 
JAKARLI SATEN

 
Desenlerini dokuma aşamasında tezgah üzerinde alan Jakarlı Saten nevresim takımlarımız, 40/1 Ne iplik ve 225TC sıklıkta dokunarak klasik renk alternatifleri ile aristokratik zevki yatak odanıza taşıyor.
ISSIMO SATEN

 
Issimo Home Pamuk Saten Nevresim Takımlarımız tüm dünyada kalitesi kabul görmüş Türk Pamuğundan üretilmektedir. Bütün saten ürünlerimiz 40/1 Ne pamuk ipliğinden, 200TC (80 tel) sıklıkta dokunmuştur. Ürünlere uyguladığımız REAKTİF BASKI ve MERSERİZE İŞLEMİ sayesinde fark yaratır derecede parlak bir görünüş ve yumuşak bir dokunuşa sahip olan İssimo Saten nevresim takımlarını uzun yıllar hiç bir renk solması olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.
ISSIMO RANFORCE

 
Santimetre karede en fazla 70tel sıklıkla dokunan %100 pamuk eşssiz renklerle birleşiyor. Zamana karşı güçlü duran renkler, zevkle hayatınızda anlamlandıracağınız desenler uyku odalarına mütevazi estetik katıyor.
 
BİZİ TAKİP EDİN
İçeriğe dön